bootstrap builder

mgr Dawid Karol Kołodziej

psychopedagog, terapeuta, life & bussines coach, hipnoterapeuta

OFERTA USŁUG

Terapia Indywidualna

W gabinecie oraz online

Oferuję przeprowadzenie kompleksowych terapii indywidualnych związanych z problemami personalnymi. Pracuję w sposób poznawczo-behawioralny. Terapeutyzuję problemy emocjonalne, społeczne, zawodowe, personalne, stany depresyjne.

Przyjmuję w Poradni Psychopedagogicznej w Bolesławcu oraz w formie on-line.

Life & Business Coaching

Dla osób indywidualnych i firm

Coaching, nazywany inaczej treningem personalnym, obejmuje dwie sfery: life oraz business. W kwestiach życiowych pomaga rozwinąć komunikację z ludźmi, poszerza również świadomość. W biznesie zaś skupia się na uwydatnianiu atrybutów niezbędnych w nowoczesnej przedsiębiorczości. Celuje w innowacyjność.

Poradnictwo Psychopedagogiczne

Wtedy gdy nie wiesz co już możesz zrobić

Poradnictwo jest to zaawansowane i profesjonalne doradztwo. Wiąże się z otrzymaniem danych na temat życia, pracy, rodziny, wychowania, analizą wyborów i wsparciu w podejmowaniu trudnych i ciężkich decyzji.

Diagnostyka

Psychlogiczno - pedagogiczna i społeczna

Diagnostyka jest procesem indywidualnym. Diagnostyka rodzinna przydaje się w sprawach rozwodowych, przyznania opieki nad dzieckiem lub karnych. W procesie diagnostycznym biorą udział również inni specjaliści. Jako pedagog uczestniczę również przy diagnostyce w problemach natury społecznej oraz prawnej.

Hipnoza terapeutyczna

Hipnoterapia, praca na podśiadomości

Hipzona niejednokrotnie pomogła wielu osobom. Hipnoza pozwalają uskutecznić pracę terapeutyczną także poprzez wzmocnienie w pacjentach samooceny, samowystarczalności, pewności siebie. Sprzyja leczeniu uzależnień, lęków, fobii, depresji.

Co sądzą moi klienci?

“Szczerze polecam. Znakomity fachowiec! Posiada rozległą wiedzę i umiejętnie przekłada ją w prostych przykładach swoim klientom. Pomaga spojrzeć na dany problem z wielu punktów odniesienia i wybrać najwłaściwsze rozwiązanie. Godny zaufania!”

“Człowiek bardzo ambitny bardzo mi pomógł jestem osobą na wózku a przyjął mnie jak brata za wszystko mu dziękuję !!!!!”

“Terapeuta z życiowym podejściem. Buduje partnerską relacje i jest bardzo zaangażowany w swoją pracę. Potrafi słuchać i zadawać celne pytania. Pomógł mi spojrzeć na problemy z nowej perspektywy, dzięki czemu lepiej sobie z nimi radze. Bardzo polecam!”

Zobacz biblioteczkę z publikacjami. Znajdziesz tam ciekawe teksty, które mogą Tobie pomóc, czegoś nauczyć. Zobacz co piszą nasi specjaliści!

NASZE PUBLIKACJE PTPP

UMÓW SIĘ NA SESJĘ!

Podania Psychopedagogiczna w Bolesławcu 
59-700 Bolesławiec, Aleja Tysiaclecia 2

Rejestracja telefoniczna: +48 733 379 538

Rejestracja Whatsapp: (+48) 733 379 538
Rejestracja Gadu Gadu: 4136117
E-mail: poradniabc@psychopedagog.eu

Przyjmuję w poradni oraz w formie online!

ŚLEDŹ MNIE RÓWNIEŻ NA ...

Aktualności PTPP

sprawdź co ciekawego w PTPP