PASJA ZAWODOWA


Ważne jest by nigdy nie przestać pytać. Ciekawość nie istnieje bez przyczyny. Wystarczy więc, jeśli spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy każdego dnia. Nigdy nie trać świętej ciekawości. Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.
Albert Einstein

Witaj!

Dawid Karol Kołodziej - pedagog, terapeuta, psychoterapeuta bolesławiecNazywam się Dawid Karol Kołodziej a obecnie znajdujesz się na mojej firmowej i personalnej stronie internetowej. Dowiesz się z niej kim jestem, czym się zajmuję i co mogę zaoferować.

Z zawodu i wykształcenia jestem dumnym pedagogiem ze specjalnością resocjalizacja z profilaktyką społeczną. Zawodowo spełniam się jako terapeuta, coach oraz szkoleniowiec. Prowadzę działalność gospodarczą organizując sesje terapeutyczne, treningi motywacyjne, warsztaty, wydarzenia (imprezy), szkolenia dla firm i osób fizycznych.

Zawsze daję z siebie 110% w swoich działaniach. Pracuję na terenie całego kraju a w szczególności na obszarze województwa dolnośląskiego. Posiadam czynne dwa gabinety na terenie miasta Bolesławiec oraz Wrocław gdzie pracuję kilka razy w tygodniu w godzinach popołudniowych. Moje usługi uzupełniają treningi i terapie przez Internet (Skype lub Hangout).

Jeśli potrzebujesz zdiagnozować problem społeczny, wychowawczy, emocjonalny to również służę pomocą w tym zakresie. Wystawię stosowne zaświadczenia lub określę pełnowymiarową diagnozę terapeutyczno - pedagogiczną. Współpracuję z prawnikami, psychologami, lekarzami oraz innymi specjalistami z dziedzin pokrewnych. Wspólnymi siłami realizujemy pomoc dla klienta.

Jestem autorem wielu publikacji w tym przemyśleń, poradników oraz badań społecznych z którymi można zapoznać się między innymi na Psychoblogu Społecznym. Na podstawie zdobytej wiedzy, doświadczeń, obserwacji tworzę i udoskonalam nurt terapeutyczny - terapia psychospołeczna oraz pedagoterapię, której zadaniem końcowym jest doprowadzić jednostkę ludzką do dobrego samopoczucia, akceptacji siebie oraz otaczającego jej świata, równorzędnie dostosowując ją do panujących warunków środowiskowych - społeczeństwa.